Společnost

Firma PREFA ŽATEC s.r.o. je český výrobce velkého sortimentu stavebních dílců zejména pro pozemní a inženýrské stavby. Stěžejní činností firmy je výroba a realizace staveb montovaných železobetonových konstrukcí v občanské, průmyslové a zemědělské výstavbě. Firma je situována na okraji průmyslové zóny v Žatci, kde má závod již téměř 60-ti letou tradici jako výrobce betonového zboží.

V roce 2008 bylo na mísícím centru Prefy Žatec provedeno přezkoumání výroby betonu ze strany Ředitelství silnic a dálnic ČR. Po úspěšném dokončení tohoto procesu bylo mísící centrum schváleno pro dodávky betonových směsí na stavby zadávané touto organizací

Míchací centrum transportbetonu (výkon 50 m3/hod)

Míchací centrum transportbetonu (výkon 50 m3/hod)

Novinky

  V roce 2019 byla dokončena výstavba nové výrobní haly jako největší investice v areálu závodu. Nová hala je vybavena technologií pro výrobu většiny typů železobetonových konstrukcí používaných v současné době při výstavbě průmyslových, občanských a bytových objektů. Hala má vlastní míchací centrum, což umožňuje velmi rychlou a přímou dopravu betonu do forem. Technologické vybavení umožňuje výrobu střešních nosníků s předem předpínanou výztuží až do délky 36m. Pro plošnou výrobu jsou zde umístěny sklopné stoly rozměrů 3,50 x 8,0 m. Výrobní zařízení pro tyčové prvky jako jsou sloupy, průvlaky apod. s běžnou výztuží lze upravit dle tvarů požadovaných projektem v podstatě libovolné délky a hmotnosti až 40t.

 

 

 

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.