Nabídka zaměstnání

  • Výrobce betonových výrobků pro stavební účely PREFA ŽATEC s.r.o.  hledá kandidáty  na pozici tesaře, truhláře, zámečníka  a svářeče (sváření elektrikou a CO).

Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, dodatkovou dovolenou.

Kontaktní osoba: Iveta Ptáčková, tel.: 415 726 222, 724 206 320

email: ptackova@prefazatec.cz

  • Výrobce betonových výrobků pro stavební účely hledá pracovníka technického zaměření (strojní, elekto atd. ) výpomoc do nově zmodernizované kotelny  – vhodné i pro důchodce. Pracovní úvazek je možný plný nebo částečný po dohodě s uchazečem. Též je možný výkon práce pouze v topném období.

Nabízená pracovní pozice je v lokalitě města Žatec.

Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené.

Zájemci o nabízené pozice mohou své životopisy zasílat na email: ptackova@prefazatec.cz nebo volat  osobní oddělení, paní Ivetu Ptáčkovou, tel.: 415 726 222, 724 206 320.

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.