Stropní desky plné výšky 80mm a 100mm

Popis

Železobetonová deska obdélníkového tvaru konstantního průřezu je navržena jako prostý nosník pro přenášení ohybových momentů. Stropní desky jsou určeny pro vytváření prefabrikovaných stropních konstrukcí, ve kterých vyhovují svými rozměry a únosností. Rovněž je možné využití desek jako ztraceného bednění v kombinovaných konstrukcích. Panely nelze používat pro vytváření konzol bez úpravy nosné výztuže. Změny rozměrů a zatížení desek je nutno konzultovat s výrobcem.

Manipulace, skladování a doprava

Manipulace se provádí jeřábem za dvě závěsná oka nebo podvlečené pásy příp. ručně pokud hmotnost desek manipulaci umožňuje. Skladovat lze v hranicích naležato s proklady ve vzdálenosti max. 1/10 délky od čela desky. Na dopravní prostředek se desky u výrobce nakládají naležato, proložené proklady. Desky se dopravují na zpevněné ložné ploše podélnou osou ve směru jízdy, zajištěné proti posunutí.

Technické parametry
Výkresová dokumentace
Katalogový list
Ceník produktu
Poptávkový formulář

Předpisy, osvědčení

ČSN EN 206-1, ČSN EN 10080, ČSN EN 1990, ČSN EN 1991, ČSN EN 1992-1-1, ČSN EN 1992-1-2, ČSN EN 13369 Certifikát výrobku, autorizovaná osoba TZÚS Praha, pobočka Teplice Prohlášení o shodě Prefa Žatec s.r.o. Certifikát systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.