Střešní panely kazetové

Popis

Železobetonové deskové skořepinové dílce obdélníkového tvaru, vylehčené kazetami na spodní straně. Desky jsou navrženy jako prostý nosník pro přenášení ohybových momentů. Uložení desek je minimálně na šířku obvodového žebra. Panely jsou staticky navrženy na stálé zatížení od vlastní hmotnosti + cementový potěr 30mm + živičná izolace.

Manipulace, skladování a doprava

Manipulace se provádí jeřábem za čtyři závěsná oka, vždy v poloze v jaké bude deska zabudována do stavby. Dílce se skladují na zpevněné ploše a jejich ukládání na sebe se provádí pouze u tvarově shodných dílců a to bez proložení proklady. Poměr výšky skladované figury k šířce nemá být větší než 2,5:1 při zachování svislosti celé figury. Dopravují se na zpevněné ložné ploše dopravního prostředku, podélnou osou ve směru jízdy a zajištěné proti posunu.

Technické parametry
Výkresová dokumentace
 

Katalogový list

Ceník produktu
Poptávkový formulář

Předpisy, osvědčení

ČSN EN 206, ČSN EN 10080, ČSN EN 1990, ČSN EN 1991,
ČSN EN 1992-1-2, ČSN EN 13369, ČSN EN 13224
Certifikát výrobku č.1020-CPD-040-042698
vydaný TZÚS Praha, pobočka Teplice
Prohlášení o vlastnostech Prefa Žatec s.r.o.
Certifikát systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.