167 – Bloky dělící stěny

Popis

Jedná se o betonové prefa kvádry, které umožňují vytvářet dělící stěny. Základní výhodou je suchá montáž, která umožňuje demontovatelnost a novou výstavbu v novém místě a tvaru. Dělící stěny lze využít buď pouze k optickému rozdělení prostor a vymezení koridorů nebo k vytváření samostatných boxů pro skladování různých materiálů. Stěny lze stavět výšky do 3 až 4 m dle jejich použití tj. bočním zatížení od skladovaných materiálů. Bloky jsou v úložných plochách opatřeny zámky proti jejich posunutí ve vodorovném směru. Povrch bloků tvoří hladký beton bez dalších povrchových úprav. Na zakázku je možno dodat bloky i mimo uvedené rozměry.

Manipulace, skladování a doprava

Pro manipulaci jsou bloky vybaveny úchyty s kulovou hlavou a vlastní manipulaci je možno provádět zdvihacími mechanismy odpovídajícími svou nosností hmotnosti bloku. Dílce dělících stěn se skladují na sebe maximálně ve 4 vrstvách. Při osazení bloků na jejich zámky a ještě na vazbu (posunutí svislých styčných spár) je možné skladovat dílce až do 5 vrstev. Na dopravní prostředky se bloky ukládají vždy v montážní poloze (proloženy na vazbu) a to přímo na podlahu dopravního prostředku nebo na palety a musí být zabezpečeny proti podélným a příčným posuvům. Při dopravě dílců ve více jak jedné vrstvě je nutné provést vertikální a horizontální páskování.

Blok základní DB 100/50                 Blok krajní DB 50/50

Technické parametry
Katalogový list
Ceník produktu
Poptávkový formulář

Předpisy, osvědčení

ČSN EN 206, ČSN EN 1990, ČSN EN 1991, ČSN EN 1992, ČSN EN 13369, ČSN EN 14991

Certifikát výrobku č.1020-CPD-040042698, vydaný

TZÚS Praha, pobočka Teplice

Prohlášení o vlastnostech Prefa Žatec s.r.o.

Certifikát systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.