192 – Dílce pro schodiště

Popis

Prefabrikované schodišťové dílce jsou určeny pro vytvoření jednotlivých schodišť nebo schodišťových prostor. Schodiště jsou sestavována z jednotlivých prefabrikovaných dílců, jejichž součástí jsou schodišťová ramena (přímá, zalomená, s podestou na jednom nebo obou koncích), dále podesty, mezipodesty, schodnice. Kombinací těchto prvků jsou s ohledem na požadavky stavby, případně na požadavky dané technickou dokumentací, vytvářeny samostatné schodišťové prostory, jejichž součástí mohou být také svislé schodišťové stěny nebo sloupy. Schodišťová ramena mohou být prostě uložena (např. na ozubech, stěnách nebo nosnících), připojena šrouby nebo výztuží a monolitickým betonem. Různorodost zadávacích parametrů (tvar, způsob uložení, ks) řadí výrobu jako atypickou a na každou zakázku se stanovuje individuální kalkulace. Povrch dílců je hladký, vytvářený formou nebo ručním hlazením umožňující konečnou úpravu nátěrem, lepením PVC, dlažba, koberec apod.

Manipulace, skladování a doprava

Manipulace s dílci je prováděna pomocí jeřábu v montážní poloze. Poloha a nosnost závěsných prostředků musí být specifikována výrobní dokumentací. Dílce se skladují na rovné zpevněné ploše. Způsob uložení je nutné přizpůsobit tvaru a vyztužení jednotlivých skladovaných dílců. V případě ukládání jednotlivých stejných prvků na sebe, je nutné zajistit proložení dřevěnými nebo gumovými proklady (nad sebou) umístěnými cca v 1/5 délky prvku tak, aby nedošlo k poškození výrobku. Dílce se dopravují v horizontální poloze a na ložné ploše dopravního prostředku musí být symetricky rozložené, zabezpečené proti podélnému a příčnému posunu.

Technické parametry
Katalogový list
Ceník produktu
Poptávkový formulář

Předpisy, osvědčení

ČSN EN 206-1 , ČSN EN 10080, ČSN EN 1990, ČSN EN 1991,
ČSN EN 1992-1-1, ČSN EN 13369, ČSN EN 13670, ČSN EN 14843
Certifikát výrobku č.1020-CPD-040036342,
autorizovaná osoba TZÚS Praha, pobočka Teplice
Prohlášení o shodě Prefa Žatec s.r.o.
Certifikát systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001


 
 
 
 

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.