601 – Transportbeton

Popis

PREFA ŽATEC s.r.o. disponuje dvěma na sobě nezávislými míchacími centry v areálu firmy. Betonárna Elba s hodinovým výkonem 50m3 a betonárna STASIM TM – C 750 s hodinovým výkonem 30m3 jsou vybaveny moderním počítačem pro správné dávkování všech složek betonu, dále zařízením pro ohřev záměsové vody a zařízením pro předehřev kameniva. Celoroční, automatický, počítačem řízený provoz s celkovou kapacitou výroby až 80 m3/hodinu umožňuje pokrytí požadavků vlastní výroby včetně velkoobjemových dodávek transportbetonu jiným firmám.

Betonárny firmy jsou schváleny jako dodavatel transportbetonu pro stavby ŘSD.

K dodávkám betonu zajišťujeme:
- dopravu na stavbu
- čerpání betonu
- uložení a zpracování betonu
- výrobu betonu dle vlastních požadavků
- projektové návrhy konstrukcí pro realizované zakázky

Na přání jsme schopni vyrobit i další druhy betonů. Pravidelné zkoušky betonu pevnosti v tlaku se provádějí v četnosti dle ČSN EN 206-1. V případě potřeby konkrétní zkoušky betonu (vodotěsnost, pevnost, atd.) pro danou zakázku, jsme schopni toto zajistit na vyžádání.

601 – Transportbeton

Technické parametry
Referenční list
Ceník produktu
Poptávkový formulář

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.