216 – Mobiliář bytových domů

Popis

Zakázková výroba pohledových stěn, jejichž kombinací lze vytvořit nosné i nenosné pilíře nebo celé oddělující stěny. Tyto prvky mohou sloužit pro vytvoření pilířů pro oplocení, předělující stěny, ohraničení objektu, vymezení prostoru pro nádoby na odpad (tvary L, U), atd. Jejich konstrukční řešení zaručuje dlouhou životnost bez velkých nároku na údržbu a opravy. Konstrukce je navržena z železobetonových panelů jednotné tloušťky 120 mm. Konstrukce se na staveništi kotví nazákladovou konstrukci dle konkrétního návrhu projektanta zohledňujícího funkci daného prvku (stabilitu prvku lze zajistit osazením kotevních trnů s následným zásypem nebo obetonováním - dle konkrétního návrhu). V panelech lze provést otvory dle dispozic odběratele, např. pro umístení poštovních schránek, zvonku, telefonních aparátů. Prefabrikáty je možné jednostranně opatřit reliéfem dle výberu matrice a dále je opatřit různým druhem povrchových úprav (nástřiky, nátěry).

Technické parametry
Půdorysné varianty stěn
Půdorysné varianty rozmístění stěn U a L
Katalogový list
Ceník produktu
Poptávkový formulář

Předpisy, osvědčení

ČSN EN 206-1 , ČSN EN 10080, ČSN EN 1990, ČSN EN 1991, ČSN EN 1992, ČSN EN 13369, ČSN EN 14992, ČSN EN 13670

Certifikát výrobku č.1020-CPD-040042698, autorizovaná osoba TZÚS Praha, pobočka Teplice

Prohlášení o vlastnostech Prefa Žatec s.r.o.

Certifikát systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001


 
 
 

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.