220 – Vedlejší a hospodářské stavby

Dispoziční řešení:

Do sousedství domu je možno umístit montované doprovodné a hospodářské stavby pro hospodářské zázemí případně garáže. Tyto stavby je možno tvořit z jednotlivých buněk, které na sebe navazují, nebo stojí samostatně. Systém je navržen jako přízemní objekty s plochou střechou, lze je však zastřešit také dřevěným krovem s libovolnou krytinou. Otvory pro okna a dveře se provádějí dle požadavků zákazníka.

Základní rozměrová řada je navržena z našeho výrobního programu

201 nadzemní garáže, skladové objekty, zahradní domky.

 

Popis konstrukčního řešení dodávané části:

Konstrukci tvoří stěnové dílce montované na připravenou betonovou základovou desku. Stěnové dílce jsou tvořeny železobetonovými prefabrikáty tloušťky 100 mm. Otvory pro okna a dveře je možno libovolně umisťovat. Zastropení a zastřešení se provádí železobetonovými kazetovými střešními deskami, které jsou ukládány na betonové konzoly ve stěnách panelů.

 

Výkresová dokumentace
Ceník produktu
Poptávkový formulář

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.